Wybieramy kierownika budowy

Budowa domu jest sporym przedsięwzięciem logistycznym i organizacyjnym, choć to drobnostka w porównaniu z ogromnymi inwestycjami jakie są realizowane w różnych częściach świata. Nie da się jednak ukryć, że dla osoby prywatnej to gigantyczne wyzwanie, któremu jakoś należy sprostać. Dla uzyskania najlepszych wyników i dla spokoju ducha, trzeba zatrudnić kierownika budowy.

Najlepiej, jeśli będzie to człowiek niezwiązany z wykonawcą, który będzie pracował wyłącznie na naszą rzecz. Pozwoli to uniknąć wielu problemów. Niezależny kierownik rozlicza się z nami i przed nami odpowiada.

hale Thermohall

Nie ma, przynajmniej teoretycznie, żadnego interesu, aby tuszować potknięcia wykonawcy. Jeśli zauważy niedoróbki, poinformuje nas o tym i dopilnuje, by zostały one wyeliminowane. Osoba taka musi posiadać stosowne kursy zawodowe w Lublinie, a także mieć za sobą doświadczenie.

Pomocne przy wyborze mogą być opinie w internecie, a także rekomendacja lokalnej izby zawodowej zrzeszającej inżynierów budowy. Ostateczna decyzja i tak należy do nas.