ROD – tanio, bo nielegalnie

Ceny pojawiające się na rynku nieruchomości są na tyle monstrualne, że niemal niewyobrażalne dla przeciętnego człowieka. Każdy na własną rękę szuka więc rozwiązania, które pozwoliłoby mu zamieszkać we własnym domu, przy poniesieniu możliwie jak najniższych kosztów.

Właśnie dlatego spacerując po Rodzinnych Ogródkach Działkowych coraz częściej możemy zobaczyć budynki, których nie powstydziłaby się niejedna willowa dzielnica. Dlaczego ludzie tak chętnie budują się na terenie ROD? Przede wszystkim ze względu na obniżone koszty.

www.cometohelp.pl Falo Nieruchomości http://falonieruchomosci.pl/ zarządzanie nieruchomościami Poznań, Palacza 104 Materiały z których wykonujemy ornaty charakteryzują się wysoką różnorodnością.

Nie muszą zbroić działki, która zwykle jest już zaopatrzona we wszystkie potrzebne media. A co ważniejsze, nie muszą tej działki kupować, bo stawiają dom na terenie, który zaledwie dzierżawią.

Nawet jeśli nieruchomość, w której zamieszkają, zostanie zakwalifikowana jako całoroczna, podatki płacone za nią są niższe od tych, które powinniśmy zapłacić za budynek o podobnym metrażu, postawiony w innym miejscu. Niestety, sprawa nie wygląda tak różowo jak mogłoby się wydawać.

Zarząd ogródków działkowych może w każdej chwili wydać decyzję o rozbiórce budynku, który nie spełnia warunków zabudowy przyjętych na danym obszarze.