Polecanie danej nieruchomości może się opłacić

Zazwyczaj kupując nieruchomość, nie mamy pewności, kto będzie z nami mieszkał oraz kogo będziemy mieli za sąsiada, a to może powodować w nas pewne uczucie dyskomfortu. Jednak niektórzy deweloperzy mają dla swoich mieszkańców ciekawą propozycję i jeśli tylko mamy możliwość, to powinniśmy z niej skorzystać, bo wówczas wszystkie strony korzystają, a my w pewnym sensie będziemy nagrodzeni podwójnie.

Jeśli będziemy zadowoleni polecajmy osiedle znajomym

Jeżeli kupiliśmy mieszkanie na danym osiedlu, jesteśmy z niego zadowoleni, a dodatkowo wiemy, że jacyś znajomi poszukują dla siebie odpowiedniego lokum, to z pewnością warto im polecić właśnie dane miejsce. Wówczas będziemy mogli liczyć na to, że będziemy mieli sprawdzonych sąsiadów, których dobrze znamy, a z drugiej strony, deweloper za taką rekomendację, z pewnością nas nagrodzi.

My będziemy mogli otrzymać bon towarowy do jakiegoś sklepu, albo otrzymać nagrodę w gotówce, a nasi znajomi będą mogli liczyć na niewielki rabat podczas zakupu konkretnego mieszkania. Jeśli chcemy skorzystać z takiej promocji, to może się okazać, że to nie jest takie trudne, jakby mogło się wydawać, bo wystarczy pobrać odpowiedni formularz ze strony dewelopera, wpisać do niego niezbędne dane i go dostarczyć do siedziby firmy. Później nie pozostaje nam już nic innego, jak po prostu czekać na ruch naszych znajomych, bo gdy oni zgłoszą się po mieszkanie znajdujące się na osiedlu, które im poleciliśmy, my będziemy mogli się zgłosić po odbiór naszej nagrody. Takie dodatkowe gratyfikacje z pewnością są bardzo ciekawe, zwłaszcza że dzięki nim możemy mieć chociaż minimalny wpływ na to, kto będzie z nami mieszkał, a co się z tym wiąże, możemy się przyczynić do tego, że nasze osiedle będzie przyjaznym i bezpiecznym miejscem.

Warto zobaczyć, czy nasz deweloper nie ma dla nas takiej oferty, bo może się okazać, że dzięki niej zyskamy podwójnie. Będziemy mieli bon albo gotówkę, a z drugiej strony, będziemy mieli obok siebie ludzi, których naprawdę lubimy i w towarzystwie, których czujemy się naprawdę dobrze. Jeśli jest możliwość takiego polecenia naszego osiedla, to z pewnością nie pozostaje nam nic innego, jak właśnie z niej skorzystać, zwłaszcza jeśli naprawdę jesteśmy zadowoleni z tego, że sami mieszkamy w takim miejscu, bo przecież mówimy tutaj wszystko zgodnie z prawdą. Nasi znajomi też pewnie będą zadowoleni z tego, że znają jakichś swoich sąsiadów i wiedzą z kim będą mieszkać.