Jak wyglądała posiadłość Drew Barrymore?

Wiele gwiazd bardzo szanuje swoją prywatność i robi wszystko, by dziennikarze nie dostali się do wnętrz ich domów. Tajemnica luksusowego mieszkania zwykle zostaje rozwiązana w momencie, gdy gwiazdy decydują się na sprzedaż swoich posiadłości.

Wtedy ogólnodostępne stają się nie tylko zdjęcia ich domów, ale również wartość tego rodzaju posiadłości. Tak stało się w przypadku Drew Barrymore, która wraz z mężem kilka lat temu zdecydowała się na zmianę swojego lokum.

Jednak z perspektywy zwyczajnego obserwatora, trudno się nadziwić, dlaczego ktokolwiek chciałby wyprowadzić się z tak uroczego miejsca. Piętrowy dom aktorki utrzymany jest w stylu Monterey Colonial, który łączy w sobie zalety stylistyki angielskiej i hiszpańskiej.

W willi znajduje się sześć pokoi, a prawie każdy z nich posiada wyjście na taras, z którego z łatwością można dostać się do pięknego, zadbanego ogrodu. Oprócz tego atutem tej willi jest przestronna kuchnia, biblioteka, a także siedem łazienek.

Budynek postawiony został w nie byle jakim miejscu – działka ma powierzchnię prawie dwóch tysięcy metrów kwadratowych. Podczas sprzedaży rzeczoznawcy wycenili całość na siedem i pół miliona dolarów.

To kwota, o jakiej większość z nas może tylko pomarzyć.